به نظر می رسد شما از اینترنت اکسپلورر نسخه 8 استفاده می کنید . به منظور استفاده از قالبلیتهای سایت جامعه القرآن پیشنهاد میگردد نسبت به به روز رسانی و یا استفاده از مرورگرهای به روز اقدام فرمایید

برگزاری مسابقات استانی و کشوری قرآن کریم

برگزاری مسابقات استانی و کشوری ویژه قرآن اموزان و کادر : موسسه جهت تقویت انگیزه و  روحیه قرآن آموزان هر ساله اقدام به برگزاری مسابقات در سطح استانی و کشوری در مقاطع و رشته های مختلف حفظ ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق می کند. نفرات برتر مسابقات کشوری در رشته حفظ کل و حفظ بیست جزء  مقطع شکوفه ها و بزرگسالان به عنوان نماینده جامعه القرآن الکریم به مسابقات کشوری اوقاف و امورخیریه معرفی می شوند

 

حفظ قرآن کریم

توصيه‌ها و نظرات علما و دلباختگان قرآن

سرآغاز این مطلب را، كه به بيان قسمتي از گفتار و سفارشات دلباختگان قرآن كريم در رابطه با حفظ قرآن اختصاص يافته، مزين به دعاي ششمين امام همام شيعيان، حضرت امام جعفر صادق عليه‌السلام مي‌كنيم، كه فرمودند: اللهم فحبب الينا حسن تلاوته و حفظ آياته[1]. پروردگارا: نيكو تلاوت كردن قرآن و حفظ نمودن آياتش را محبوب ما بگردان.

ادامه مطلب...

quran

مطلب روز

شناخت صوت

اصطلاح صوت را بارها در بحث تلاوت شنیده ایم . در این سلسله مطالب قصد داریم ، صوت و اصطلاحات وابسته به آن را در حد امکان توضیح دهیم .
تعریف صوت :
صدا امواجی است که از برخورد اشیاء و تماس دو شیء با یکدیگر حاصل و از طریق گوش شنیده می شود و مراد از آن در قرائت ، صدای مطلق و خشک و بی روح است که بدون هیچ گونه احساس و آهنگ موزونی خارج می شود .

ادامه مطلب...

 

طراحی و پشتیبانی: باسط وب