فعالیت شعبه خردسالان و پیش دبستانی امام حسن مجتبی (ع) جامعه القرآن الکریم در گچساران

زهرا اکبری مدیرشعبه گچساران با اشاره به فعالیت این شعبه اظهار کرد: جامعة القرآن الکریم از سال ۸۴ در بخش دختران و پسران خردسال و واحد خواهران با فعالیت ۲۵ مربی و کادر متخصص تأسیس شده است.


مدیر جامعةالقرآن گچساران گفت: زمینی به متراژ یک‌هزار متر برای این مؤسسه موجود است که برای ساخت آن، نیازمند اعتبار و کمک مسئولان هستیم.
وی روخوانی،‌ روان‌خوانی، فصیح‌خوانی، حفظ جزء ۲۹ و ۳۰، حفظ جزء یک به بعد، مفاهیم، حفظ موضوعی و آموزش قرآن برای بانوان خانه‌دار، ویژه‌برنامه‌های دینی و مذهبی، ختم قرآن و همکاری با ادارات در زمینه مسائل قرآنی را از برنامه‌های اجرایی بیان کرد.
مدیر شعبه گچساران اضافه کرد:‌ پیش‌دبستانی امام حسن مجتبی(ع) با شرکت بیش از ۱۶۰ دختر و پسر با استقبال مطلوب تحت پوشش جامعةالقرآن در حال فعالیت است.
اکبری کتابخانه و سالن ورزشی را از جمله نیازهای این شعبه برشمرد و گفت:‌ زمینی به متراژ یکهزار متر موجود است که تنها مجوز ساخت آن اخذ شده و هیچ ساخت‌و‌سازی در آن صورت نگرفته، موقعیت این محل طوری است که دسترسی به آن برای قرآن‌آموزان و متقاضیان راحت است؛ اما حداقل ۲ میلیارد تومان برای احداث آن در دو طبقه نیاز داریم و این نیاز حضور و مشارکت خیرین را میطلبد.

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب