به نظر می رسد شما از اینترنت اکسپلورر نسخه 8 استفاده می کنید . به منظور استفاده از قالبلیتهای سایت جامعه القرآن پیشنهاد میگردد نسبت به به روز رسانی و یا استفاده از مرورگرهای به روز اقدام فرمایید

اسامي منتخبين المپياد عروج و پذيرفته شدگان دوره ي حفظ تخصصي يكساله شعبه ي رسالت خواهران استان تهران

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تبریک  به مناسبت عید سعید غدیر خم خدمت مدیر جامعه القران و اهل البیت (علیهم السلام) استان تهران و البرزسرکارخانم قدسیه طباطبایی، مسولین، اساتید و قرآن آموزان به اطلاع میرساند باری دیگر شعبه رسالت خواهران بعد از اتمام دوره آزمایشی و گذراندن المپیاد عروج و هیئت داوران، اسامی ذیل به عنوان نتایج نهایی جهت حفظ تخصصی یکساله، دوساله و مقطعی اعلام میگردد ضمن عرض تشکر از همه همکاران که در این امر مارا یاری نمودند به اطلاع می رساند: خواهرانی که موفق به ورود در دوره  تخصصی یکساله شده اند :تاریخ 25/6/96 و دوره دوساله در روز یکشنبه تاریخ 26/6/96 در شعبه رسالت دعوت می شود حضور به هم رسانیده و ثبت نام نمایید همچنین بزرگوارانی که اسامی آنها  با نشانگر ستاره«*» علامت گذاری شده به معنی قبولی به شرط است که با آنان تماس گرفته خواهد شد لازم به ذکر است معترضین به نتایج اعلام شده ، در روز دوشنبه مورخ27/6/96 از ساعت 9 لغایت 11 با هماهنگی قبلی به شعبه ی رسالت خواهران مراجعه نمایند  

 

اجرکم عندالله ومن الله التوفیق

مسئول شعبه رسالت واحد خواهران

 

ردیف یکساله دوساله چهارساله
1 فاطمه شیخ الاسلام اکرم مهین روستا مریم صبح مهر
2 سیده زهرا مدنی فاطمه نجارزاده مائده جوادیان
3 فاطمه حقیقت فرزانه دشتی رقیه دهقانی
4 نصرت شاه حسینی فاطمه حامدی ریحانه طریقت فرد
5 وجیهه کاظمی مهرنوش نعلچیان مریم طریقت فرد
6 مرضیه آقا رضالو نونا سادات حسینی ریحانه قرتگین
7 زهرا کتبی فاطمه زهرا رضایی مهدیه قربانی
8 راضیه روحانی زهرا مومنی شیما افتاده
9 فاطمه سادات باقری صدیقه سادات حسینی آلاله نصرتی
10 نسترن صمصام زهرا قاسمی شیرین معطرزاده
11 مریم زهرایی فاطمه حاجی محمد فاطمه تقوی
12 زینب بیگی   فاطمه کرانی
13 سمانه صادقی   هما سادات سید مهدی
14 حدیث مبشر عالی   فرشته رستار
15 فائزه نصیری   یاسمن فیروز بخت
16 هدیه بشیری    
17 مائده امانی    
18 زینب جانعلی پور    
19 زینب رضایی    
20 نیلوفر زمانی    
21 کیمیا منصوری*    
22 فاطمه تبریزی*    

 

حفظ قرآن کریم

مقام حفظ و حافظ قرآن

احترام و توجه به حاملین قرآن
ارزش و بهای حافظان قرآن علاوه بر نزد خدا در میان اجتماع نیز حائز اهمیت است زیرا کسی که با قرآن مانوس است چنانکه قرآن را با تانی و توجه به معانی آن حفظ کند به مرور زمان معانی قرآن در جان و جسم او نفوذ کرده وتمامی اعمال و رفتار او را تحت تاثیر قرار می دهد . وقتی گفته می شود قرآن پاسخگوی تمامی نیازهای بشر در تمامی اعصار بوده وهست ، یعنی با تدبر در آیاتش می توان رفتارهای درست از نادرست و بایدها و نبایدها را فرا گرفت ؛ بگونه ای که ( شخص قرآنی ) تمام صفاتش خداگونه می شود . 

ادامه مطلب...

quran

مطلب روز

شناخت صوت

اصطلاح صوت را بارها در بحث تلاوت شنیده ایم . در این سلسله مطالب قصد داریم ، صوت و اصطلاحات وابسته به آن را در حد امکان توضیح دهیم .
تعریف صوت :
صدا امواجی است که از برخورد اشیاء و تماس دو شیء با یکدیگر حاصل و از طریق گوش شنیده می شود و مراد از آن در قرائت ، صدای مطلق و خشک و بی روح است که بدون هیچ گونه احساس و آهنگ موزونی خارج می شود .

ادامه مطلب...

 

طراحی و پشتیبانی: باسط وب