ضبط ترتیل‌خوانی قرآن توسط مرکز رسانه و فناوری اطلاعات امام رضا(علیه السلام)

jqk emam reza 1مدیر شعب برادران جامعةالقرآن الکریم استان تهران از ضبط نخستین ترتیل‌خوانی قرآن در مرکز چند رسانه ای و فناوری اطلاعات امام رضا(علیه السلام) خبر داد.


سیدطه میرعین‌عارفین، مدیر شعب برادران جامعةالقرآن الکریم استان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با اعلام این خبر گفت: نخستین ترتیل‌خوانی قرآن با تلاوت گروهی از کودکان و نوجوانان در محل مرکز چند رسانه ای و فناوری اطلاعات امام رضا(ع) ضبط شد.

وی اضافه کرد: این پروژه با روش آکادمیک طراحی و ضبط شده که در حال حاضر در قسمت تدوین نهایی توسط کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات امام رضا(ع) است.
وی به نحوه ضبط ترتیل‌خوانی قرآن اشاره و تصریح کرد: این اثر به‌صورت صوتی و تصویری با نوای هشت نفر از مرتلین برجسته موسسه ضبط گردیده است.

بررسی زندگینامه حضرت عیسی(ع)، یحیی(ع) و مریم(س)

میرعین‌عارفین درباره دیگر پروژه‌های قرآنی مرکز چند رسانه ای و فناوری اطلاعات امام رضا(علیه السلام) گفت: یکی از آثار فاخر این مرکز، بررسی زندگینامه حضرت عیسی(ع)، یحیی(ع) و مریم(س) از آیات کریمه قرآن مجید است که پس از تولید ترتیل‌خوانی قرآن صورت می‌گیرد.
وی در پایان یادآور شد: مرکز فناوری امام‌ رضا(ع) وابسته به جامعةالقرآن الکریم و اهل‌البیت(ع) با 100 حافظ کل قرآن از 26 شهریور سال گذشته فعالیت خود را در زمنیه تولیدات چندرسانه ای و  فضای فناوری اطلاعات آغاز کرده است.

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب