telegramwhite aparat igap soroush tartil hamrahquran

ثبت نام دوره‌های تخصصی حفظ یک و دو ساله در شعبه رسالت جامعةالقرآن

quranثبت نام دوره‌های تخصصی حفظ یک و دوساله در جامعةالقرآن الکریم و اهل‌ بیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال در خردادماه انجام می‌شود. سرکار خانم روحی، مسئول جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب بیان کرد: ثبت نام دوره‌‌های تخصصی حفظ یک و دو ساله از ابتدای خردادماه سال جاری آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه این نام‌نویسی یک بار در سال انجام می‌شود، ادامه داد: هفته آخر خردادماه مصاحبه حضوری از متقاضیان انجام خواهد شد.

روحی اظهار کرد: پذیرفته‌شدگان پس از مصاحبه وارد دوره آزمایشی از ابتدای تیرماه سال 94 به‌مدت 73 روز می‌شوند و طی این دوره سه جزء از قرآن را حفظ می‌کنند و سپس در المپیاد «عروج» که در دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد، شرکت می‌کنند.

مسئول جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال ادامه داد: افرادی که در این المپیاد حدنصاب لازم را در حفظ به‌دست آوردند، به دوره‌های تخصصی حفظ یک و دوساله راه پیدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این دوره‌ها به‌صورت اصلی از مهرماه سال جاری برگزار می‌شود. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌های این شعبه با شماره‌های 77882965 – 77292151 تماس بگیرند.

یادآور می‌شود، جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال در بزرگراه رسالت شرقی، نبش اتوبان باقری، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی منطقه 5 واقع شده است.

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat robottelegram igap tartil soroush

 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب