telegramwhite aparat igap soroush tartil hamrahquran

آغاز ثبت نام ۱۰ دوره جدید در جامعةالقرآن شعبه رسالت بانوان

نام‌نویسی در ۱۰ دوره جدید جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال آغاز شد و تا پایان فروردین‌ماه ادامه دارد. 

سرکار خانم روحی،  مسئول جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال از آغاز نام‌نویسی دوره‌های جدید مقطعی و ترمی در این شعبه خبر داد و گفت: این کلاس‌ها در دو مقطع سنی بانوان کمتر از  35 سال و بیشتر از 35 سال تشکیل می‌شود ادامه داد: کلاس‌های روخوانی و روان‌خوانی  و دوره تجوید پیش‌نیاز حفظ ویژه سنین زیر 35 سال از جمله آنها است.

روحی با تأکید بر اینکه کلاس‌های فوق از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز می‌شود، اضافه کرد: همچنین کارورزی دوره تجوید ویژه سنین بالای 35 سال، کارورزی دوره روخوانی زیر 35 سال، کلاس حفظ ویژه بانوان بالای 35 سال، دوره تجوید سطح یک و تفسیر و همچنین کلاس تثبیت مختص حافظان کل از دیگر رشته‌هاییست که علاقه‌مندان می‌توانند در آن نام‌نویسی کنند.

مسئول جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال اظهار کرد: افرادی که قبلاً در این شعبه نام‌نویسی کرده‌اند و در لیست رزرو بوده‌اند می‌توانند با مراجعه به این مرکز ثبت نام خود را قطعی کنند.

وی عنوان کرد: همچنین سایر بانوان علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه حضوری به  جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه رسالت بانوان بزرگسال واقع در بزرگراه رسالت شرقی، بش اتوبان باقری، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی منطقه5 در دوره‌های مورد نظر نام‌نویسی کنند، همچنین برای اطلاع از سایر دوره‌ها با شماره‌های 77292151، 77882965 تماس بگیرند.

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat robottelegram igap tartil soroush

 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب