‌ثبت نام دوره‌ تخصصی حفظ یک‌ ساله شعبه امام حسین(ع) جامعةالقرآن آغاز شد

quranثبت نام دوره تخصصی حفظ یک ساله قرآن در شعبه امام حسین(ع) جامعةالقرآن الکریم در استان تهران آغاز شد و تا ۲۵ خردادماه ادامه دارد. 

همچنین با آغاز نام‌نویسی دوره‌های جدید مقطعی در این شعبه، ثبت نام کلاس‌های حفظ و روخوانی و روان‌خوانی قرآن نیز ادامه دارد.

نام‌نویسی دوره‌های تخصصی حفظ یک ساله در این شعبه آغاز شده و تا پایان خردادماه سال‌ جاری ادامه دارد و هفته آخر خردادماه مصاحبه آن انجام می‌گیرد.

افراد پذیرفته‌شده وارد دوره‌ آزمایشی حفظ سه جزء که از ابتدای تیرماه به‌مدت 73 روز،برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کنند. پس از این دوره آزمایشی و حضور در المیپاد عروج، افرادی که حد‌نصاب لازم را کسب کرده باشند، به‌صورت رسمی کار حفظ یک ساله و در حقیقت 15 ماه خود را آغاز می‌کنند.

شایان ذکر است کودکان و نوجوانانی که در مقطع دبستان و راهنمایی تحصیل می‌کنند و تمایل به حضور در دوره تخصصی حفظ دارند می‌توانند از مرخصی تحصیلی استفاده کنند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به  جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه امام حسین(ع) واقع در میدان امام حسین(ع)، خیابان دماوند، کوچه پاک جسم، بن‌بست سوم در دوره‌های مورد نظر نام‌نویسی کنند، همچنین برای اطلاع از سایر دوره‌ها با شماره‌ 77509462 تماس بگیرند.

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب