کلاس‌های شعبه انقلاب جامعةالقرآن استان تهران فردا آغاز می‌شود

آغاز کلاسهای شعبه انقلابسرکار خانم جلولی، مسئول شعبه انقلاب جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) استان تهران با اشاره به آغاز کلاس‌های این شعبه از سه‌شنبه، اول اردیبهشت‌ماه، ادامه داد: پنج دوره جدید شامل دو کلاس حفظ موضوعی قرآن به روش اشاره ویژه مقاطع سنی 4 تا 6 سال و دو دوره خطابه‌خوانی ویژه خردسالان چهار سال تمام از جمله این دوره است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 20 کلاس قرآن ویژه خردسالان پسر تا مقطع سنی هشت سال و دختران نوجوانان در این مرکز برگزار شده است، اظهار کرد: یک دوره روخوانی قرآن نیز در این ترم برگزار می‌شود.

جلولی تصریح کرد: خردسالان علاقه‌مند جهت ثبت نام در این دوره‌ها می‌توانند به‌صورت حضوری به این شعبه واقع در میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، خیابان لبافی‌نژاد، بن‌بست دوم، پلاک 25 مراجعه کنند و یا برای اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره 66926337 تماس بگیرند.

وی یادآور شد: دختر نوجوانان پس از پایان دبستان و پسران تا سن 8 سال پس از آموزش قرآن در این شعبه می‌توانند برای طی کردن مراحل بالاتر به شعبه امام حسین(ع) جامعةالقرآن الکریم استان تهران که ویژه نوجوانان و جوانان است مراجعه کنند.

 

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب