برگزاری ضیافت افطاری ویژه کودکان در شعبه بیت‌الحسین جامعةالقرآن

ضیافت افطارضیافت افطاری همزمان با شب میلاد کریم اهل‌ بیت(ع) امشب، ۱۰ تیرماه ویژه کودکان در شعبه بیت‌الحسین جامعةالقرآن الکریم برگزار می‌شود.


منیر روحی، مسئول جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه بیت‌الحسین(ع) تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با اعلام این خبر گفت: همزمان با شب ولادت کریم اهل‌ بیت(ع) امام حسن مجتبی(ع)، ضیافت افطاری ویژه دختران مقطع دبستان و به‌ویژه دخترانی که تازه به سن تکلیف رسیده‌اند در این مرکز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این ضیافت حدود 150 نفر از قرآن‌آموزان، حافظان به همراه خانواده‌هایشان و مربیان شعبه حضور دارند.

روحی با اشاره به برنامه‌های این ضیافت، بیان کرد: این مراسم با قرائت دعای توسل و متوسل شدن به اهل‌ بیت(ع) آغاز می‌شود و سپس یکی از قرآن‌آموزان به قرائت اذان می‌پردازد.

مسئول جامعةالقرآن الکریم و اهل‌‌البیت(ع) شعبه بیت‌الحسین(ع) اظهار کرد: همچینین به‌منظور تشویق و ترغیب کودکان به روزه‌داری برای 200 قرآن‌آموز مقاطع سنی چهار تا هشت سال برنامه ویژه‌ای طی 9 و 10 تیرماه انجام شد.

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب