محتوای جلسات خانگی قرآن چه مواردی می‌تواند باشد؟

010929 jalasat qoran 07

جلسات خانگی قرآن کریم یکی از بهترین راهبرد‌ها در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و آموزش و فراگیری قرآن است که بایستی محتوای این جلسات نیز برای مخاطبان تبیین شود.

به گزارش ایکنا، جلسات خانگی قرآن کریم، تأثیرگذار‌ترین راه گسترش کلام وحی است و در این میان برپایی جلسات سنتی قرآن کریم در سطح منازل یکی از تأثیرگذارترین برنامه‌ها، در خصوص ترویج فرهنگ قرآنی است که باید زمینه نهادینه کردن آن را در جامعه بیش از پیش فراهم شود.


جلسات سنتی و خانگی قرآن کریم در منازل یکی از بهترین راهبرد‌ها در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و آموزش و فراگیری قرآن کریم است. گرچه امروزه اینگونه جلسات به نسبت گذشته کمرنگ شده و کمتر اثری از آن در کوی و محله‌هایمان می‌بینیم، اما هنوز هم هستند مردمانی که رسم مسلمانی را به جای آورده و دین خود را به پیغمبر رحمت حضرت محمد(ص) ادا می‌کنند و بدین ترتیب سعادت دنیا و آخرت را برای خود می‌خرند.

در ادامه مواردی در خصوص محتوای جلسه خانگی قرآن در قالب عکس نمایش داده شده است.

010929 jalasat qoran 03

010929 jalasat qoran 02

010929 jalasat qoran 01

010929 jalasat qoran 04

010929 jalasat qoran 05

010929 jalasat qoran 06

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب