مدیرکل برنامه ریزی و آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جامعه القرآن سمنان بازدیدکرد

020720 bazdid semnan 01

مدیرکل برنامه ریزی و آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از جامعه القرآن الکریم خردسالان سمنان، فعالیت ها و برنامه های این مرکز قرآنی را مورد بررسی قرار داد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، ابراهیم کرمانی نژاد در این بازدید و در گفت و گو با مسوول جامعه القرآن سمنان در جریان برنامه های آموزشی، جمعیت هدف و نیز برنامه های آتی این موسسه قرار گرفت.
در این بازدید که مجتبی نورمحمدی مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز حضور داشت مدیرکل برنامه ریزی و آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توسعه برنامه های آموزشی نسبت به تامین 300 میلیون ریال کمک به این موسسه قرول مساعد داد.
موسسه جامعه القرآن الکریم خردسالان سمنان هم اکنون بیش از 300 قرآن آموز در رده های سنی نوجوانان و جوانان را تحت پوشش دارد و آشنایی با مفاهیم قرآن کریم از طریق تصویر و حروف و نیز آموزش روخوانی و روان خوانی به سبک جدید از طرح های ابتکاری این موسسه است.
 
020720 bazdid semnan 03
 
020720 bazdid semnan 04
 
020720 bazdid semnan 05
 
020720 bazdid semnan 02

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب