اعلام اسامی منتخبان مسابقه «گل‌های آسمانی»

9411269اسامی برگزیدگان مسابقه سراسری «گل‌های آسمانی» جامعةالقرآن الکریم استان تهران در تارنمای این مؤسسه قرار گرفت.

 

 


 اسامی منتخبان دومین دوره مسابقات سراسری جامعةالقرآن استان تهران ویژه خردسالان دختران 4 تا 9 سال و پسران 4 تا هشت سال با عنوان «گل‌های آسمانی» که همزمان با ایام دهه فجر برگزار شد، در پایگاه اینترنتی جامعةالقرآن الکریم استان تهران بارگذاری شد.
9411268این مسابقات در رشته‌های حفظ جزء 29، حفظ ترتیبی یک و دو، حفظ پنج جزء اول، حفظ جزء 30، خطابه، حفظ موضوعی به روش اشاره و روان‌خوانی قرآن برپا شد که در مرحله مقدماتی و شعب پنج هزار نفر از دختران و پسران ثبت نام کردند که ازاین تعداد 237 نفر به مرحله استانی و مرحله دوم این مسابقات راه پیدا کردند که از این میان 24 نفر به عنوان منتخب مشخص شدند.
9411269یادآور می‌شود، طی مراسمی از برگزیدگان هر رشته به تفکیک با اهدای جوایز تجلیل می‌شود. علاقه‌مندان برای اطلاع از اسامی برگزیدگان اینجا کلیک کنند.

کلام امیر

threesqrکمترین حقی که از خدای سبحان بر گردن شماست

این که از نعمت های او در راه نافرمانی اش یاری نباید خواست .

نور علی نور

عن الفضیل بن یسار عن ابی عبدالله (علیه السلام ) قال سمعته یقول : ان الذین یعالج القرآن و یحفظه بمشقه منه و قله حفظ له اجران
** از فضیل بن یسار نقل شده که گفت: شنیدم امام صادق (علیه السلام) می فرمود: همانا کسی که با قرآن همدم است و آن را با مشقت و کمی حافظه حفظ می کند دو اجر دارد**
ترجمه اصول کافی- ج 6  ص 407

aparat
robot
telegram
bale
eitaa
tartil
soroush
 کلیه حقوق سایت محفوظ است.
طراحی و پشتیبانی: باسط وب